Seo Hit

SEO Hit Hakkında,

Seo Hit Yayın ve Tanıtım Hizmetleri:

“Arama Motoru Optimizasyonu Online Reklam Hizmetleri, Web, Yazılım, Otomasyon Çözümleri” ile bilişim dünyasını ve reklamcılığı bir araya getiren Seo Hit genç, dinamik, öncü ve sektörün lider kuruluşlarında (DYH, Turkcell, Hürriyet, Milliyet, Medyanet, Altın Sayfalar, bravoo!, …) uzun yıllar çalışmış deneyimli ekibiyle, 1997 yılından itibaren internet teknolojileri ve online reklam alanında faaliyetlerine başlamıştır.


seo-border

SEO HIT Hizmetlerimiz.

S.E.O. (Search Engine Optimization)

SEO

A.M.O (Arama Motoru Optimizasyonu) = Seo Hit

Seo Hit web sitenizin internet ortamın da bulunulabilirliğini arttırmak ve sektörünüzde seçtiğini anahtar kelimelerde sizi Google, Yahoo, MSN Bing gibi seçkin arama web siteniz motorlarında, hızla ilk sayfalarda yer almanızı sağlıyoruz. SEO çalışması arama motorlarında yükselmek istediğiniz anahtar kelimedeki rekabete göre 1 ay ila 6 ay arası sürmektedir ve kapsamlı bir çalışmayı içerir.

SEO Hit Google ve diğer arama motorlarının her geçen gün değişen algoritmasını günlük takip ederek web sitenizin güncel teknolojilere sahip rakipsiz olmasını sağlıyoruz.

SEO Ciddi bir iştir! Kalitemizden Ödün Vermemek Üzere Çalışma Yapmaktayız.

Şimdi Size Kısaca SeoHit Hizmetlerinden Bahsedelim,

1.      Profesyonel Deneyimli Ekibiyle Kaliteli Ve Güvenilir Seo Analizi

2.      Uygun Kelime Kullanımı Ve Google Yükseltimi

3.      Kaliteli Backlink Ve Hedef Anahtar Kelime Çalışması

4.      Tekil Hit, Sayaç Yükseltme Ve Alexa Düşürme

5.      Seo Hosting, VPS. ( Virtual Private Server (Virtual Dedicated Server olarak da adlandırılır),

6.      Web Tasarım Seo Uyumlu web siteleri.

7.     Web sitenize organik hit ile ziyaretçiler sağlar

8.     Email Marketing ile toplu mail


seo-border

 

 

E-Ticaret

 

 

E-Ticaret

Seo Hit Küreselleşmeyle birlikte değişen alışveriş alışkanlıkları, uluslar arası ticaret yapmanın, sattığınız ürünlerin ve verdiğiniz hizmetin geniş kitleler tarafından online alışveriş mağazanız aracılığı ile satın alınabilirliğini e-ticaret mevzuat ve SEO kuralları ile birlikte kalıcı ve mümkün olduğunu tecrübeleri ile bilmektedir. E-Ticaret için doğru e-ticaret yazılımı ile kurumsal iş yazılımları entegrasyonu ile e-ticaretin sorunsuz ve güncel olmasını sağlar.

Seo Hit kurumsal hizmet temsilciniz ile iletişime geçerek sizde E-Ticaret’te yerinizi alın.

 

 

Firma Rehberi – Seo Hit

SeoHit.Org/Firma-Rehberi Tamamen Türk Mühendisleri tarafından geliştirilmiş, “Ne? Nerede?” mantığı ile çalışan, bir firma arama motorudur. 200 Bin‘den fazla firmanın iletişim bilgisine kolaylıkla ulaşabileceğiniz Seo Hit aynı zamanda BlackBerry, iPhone için oluşturulmuş mobile sürümü sayesinde, artık ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda…

seo-border

Google AdWords – Hesap Yönetimi:

Google Adwords

Web sitesi trafiğinizi ve satışlarınızı artırmak için, Google arama sonuçlarının yanındaki Sponsorlu Bağlantılar bölümünde Google AdWords reklamları

 

Seo Hit Google’dan İnternet Reklamcılığı Hizmeti Google AdWords hesap yönetimiyle;

·         Google AdWords Kampanya stratejisi, anahtar kelime ve yayın planlaması   belirleme,

·         Google AdWords Kampanyanızın kurulumu ve sürekli optimizasyonu,

·         Google AdWords Zamanla düşen tıklama başı maliyetler,

·         Google AdWords Reklamınızın daha üst konumda yer alması,

·         Google AdWords Haftalık detaylı raporlama,

·         Google AdWords ek özelliklerinin kullanılması, Hizmetlerini sunmaktadır.

seo-border

Web Hosting Hizmeti:

 

hostgator

Seo Hit. Dünyanın lider,  HostGator’un partneri olarak hizmet vermekte olup, siz değerli müşterilerimize ekonomik ve kolay Seo Hit Hosting hizmeti sağlamaktadır.

Seo Hit hızlı, güvenilir ve gelişmiş özelliklere sahip e-mail çözümleri de sunmaktadır.

seo-border

Alan Adı (Domain) Tescili


 

Alan Adı Tescili

Seo Hit OnlineNIC‘in partneri olarak com, net, org, tv, info, co ,me, vb., alan adlarını kendi sisteminden online olarak tescil etmektedir.

TR uzantılı alan adı tescili Nic.tr’nin onaylı kayıt operatörü olarak; com.tr alan adlarınızın tahsisi, gerekli olan destek ve danışmanlık hizmeti Seo Hit tarafından sağlanmaktadır.

seo-border

Web Tasarım Hizmeti:

 

Web Tasarım

Seo Hit Dinamik Web Site Tasarımı:  Web sitesi kurmak istiyorsunuz ve ihtiyaclarınıza uygun web sitesi kurulumunu gerçeklerştiriyoruz. Web sitelerinin sürekli güncellenmesi veya değişiklikleri kullanıcı tarafından yapılması gereken bir web tasarımı, amaca uygun bir programlama alt yapısı ve bir yönetim paneli ile hazırlanır. Bu yapıdaki bir sitede değişiklikler hızlı yapılarak sitenin daha güncel kalması sağlanır.

Statik Web Site Tasarımı: SEO Hit eğer ihtiyaçlar güncelleme gerektirmiyorsa, daha düşük maliyetler sunmak için, içinde program olmayan statik sayfalar ile tasarım kurgulanır. Güncelleme yapılması gerektiğinde Seo Hit ekibi size gereken desteği verecektir.

Flash Web Site Tasarımı: Seo Hit Bazen web tasarımı projesinin gereği olarak görselliğin ön plana çıktığı tasarımlar olabilir. Bu tip durumlarda sitenin temeli, zengin ve özgün flash uygulamaları ile oluşturulur.

Web Siteniz için SeoHit‘in Amacı Sizin Sitenizi Arama Motorlarında Daha Üst Sıralara Çıkarmak, Popülerliğinizi Arttırmak, Satış veya Popülaritenizin Üst Seviyelerde Olmasını Sağlamaktır.

SEO Hit Yayın ve Tanıtım Hizmetleri

Bir cevap yazın