SEO Hosting

SEO Hosting Nedir?

Arama motorları Google, Yahoo, Bing vb diğer bir çok arama motoru aradığımız bilgilere kolay, doğru ve çabuk bir şekilde ulaşmak için hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu.

Hatta evimizdeki aile büyükleri ve küçük çocuklar dahi masa üstündeki tarayıcıya çift tıklayarak tarayıcımızın varsayılan giriş sayfası olarak ayarlanmış Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarının kısa yolları mevcuttur.

Bu kısa yollar ile arama motorlarında anahtar kelimelerini yazan çocuklar genellikle oyun kelimesi yetişkinlerde ilgi alanlarına yönelik haber, cep telefonu, web tasarım veya diledikleri neyse o kelimede arama yaptıklarında arama sonuçlarında ilk sırada çıkan siteye tıklayarak aradıkları bilgilere ulaşmaya çalışır. Diyeceksiniz bu kadar uzun anlattın SEO Hosting ile ne alakası var?

SEO Hosting bu evrede çok önemli rol oynuyor aklımıza gelen her kelimeyi, eşsiz algoritmik ve matematik işlemleri ile gideceğimiz yerin adresini ve yüzlerce farklı özelliği ile elbette ki tesadüf değil.

SEO Hosting arama motoru piyasasında en üst noktada duran birçok web sitesinin seçiminde tesadüf olmamaktadır. Google’ın arama sonuçlarındaki bu başarısının en büyük pay sahibi tabii ki algoritmik sistemi ve SEO Hosting ile barındırılan sitelerin sıralama derecesidir.

Bugün yurtdışında on binlerce firma SEO hizmeti almak ve üst sıralarda yer alabilmek için zaman ve para harcıyorlar. Tam bu noktada Google’da üst sıralarda yer almak ve SEO’yu tam anlamıyla uygulayabilmek için bazı kriterlere de sahip olmanız gerekiyor SEO Hosting gibi.

SEO Hosting IP adresinin kötü kullanılmaması, herhangi bir spam listesinde olan web siteleri ile aynı IP adresine sahip olmaması, host edilen web sitelerinin Google’da üst sırada yer almak için Black Hat Seo teknikleri kullanarak spam ya da benzeri aktiviteler yapmaması gerekiyor. Yani aynı apartmanda oturan komşularınızın hırsız, katil, dolandırıcı olmaması gerekiyor.

Aksi takdirde Google aynı apartmanda ve sokakta yani aynı IP adresinde bulundurulan web sitelerini aynı kadere mahkûm etmektedir. SEO Hosting olmazsa tabii ki de. SEO Hosting ve C class IP ile size özel müstakil bir malikâne, villa yani SEO Hosting sağlayarak Google la işinizi ciddiye aldığınızı göstererek arama sonuçlarına VIP kapıdan geçerek yani üst sıralarda yer alarak ödüllendirilirsiniz.

Elbette SEO Hosting Google’da üst sıralarda yer almak için tek kıstas değildir. SEO Hosting almanın yanı sıra diğer SEO tekniklerinin en büyük etkenlerinden bir tanesi bilindiği gibi backlink. Başka IP adreslerindeki web sitelerinden alınan linklerdir. Aynı IP adreslerinde host ettiğiniz kendi siteleriniz arasında verdiğiniz backlink lerde IP adresi aynı olacağı için farklı IP adreslerinden alınan backlink ler kadar etkili olmayacaktır.

Yukarıda sizler için hazırlamış olduğumuz SEO Hosting paketlimizi görebilirsiniz. Paketleri özellikle farklı Class IP adresleri ve sınırlamaları ile ihtiyacınıza yönelik ayırmaya çalıştık.

 

Bir cevap yazın