2012 Advanced SEO Teknikleri İle Evden Eve Nakliyat Demo Site

2012 Advanced SEO Teknikleri İle SEO Uygulaması Yapılmakta Olan Demo Site.

8 sayısının sihri Feng Shui felsefesinde olduğu gibi “evrenin, doğanın güçlerini ve titreşimlerini dengeleyerek, hayatınızda başarıyı, sağlığı ve zenginliği sağlayan” bir yöntem gibi. Google ilk sayfada hatta ilk sırada yer alma sanatı Google algoritmalarının ritmini yakalamak ve hatasız dans emek gibidir. Google ilk sırada yer alan web siteleri ve sahiplerine getirdiği bolluk bereket; Sanki bir PS oyununda görünmezlik güç kalkanı ve olağan üstü konvansiyonel güç gibi bir avantaj sağlıyor firma sahiplerine. Peki, bu Google ilk sırada dikkat ederseniz ilk sayfa demiyorum Google 1. Sıradan bahsediyorum. Burada olmanın sırrı bedir AdWords reklam larımı? Hayır SEO Uzmanı tarafından optimize edilmiş olmalarıdır.

Sözüm ona zamanında kimsenin ilgilenmediği sektörde ilk sıraya yerleşmiş ve yerini sağlamlaştırdığını zanneden seo uzmanları da mevcut.! Bir süre öne benimle tanışmak isteyen genç seo arkadaşlardan bir tanesi beni MSN den ekleyerek tanışmak istedi ve bana sorduğu ilk soru şey şuydu “senin hiç bugüne kadar seo uygulaması yaptığın 1. sırada ya da ilk sayfada site var mı dedi. Gülerek yazdım.

Evet, birçok diye cevapladım ve anahtar kelimeler ile web sitelerinin adreslerini yazdım. Bana bunlar çok kolay anahtar kelime peki, Evden Eve Nakliyat ya da Nakliyat Firmaları kelimesi çok zor bu kelimede çalıştın mı diye sordu. Elbette hangi sektörden iş gelirse çalışıyorum fakat evden eve nakliyat kelimesinde ya da nakliyat firmaları kelimesinde yurtdışında birkaç firmaya teklif vermiştim. Fakat ucuz seo fiyatları aradıkları için çalışamadık, eğer bu sektör için seo uygulaması yapsaydım 9 ay ile 1 yıl arasında ilk sayfada olurdum dedim bana “Diyorsun” tarzında bir cevap verdi.

Bunun üzerine sadece bu arkadaşa örnek seo uygulaması olsun diye bir Evden Eve Nakliyat ve Nakliyat Firmaları anahtar kelimelerinde ilk sayfaya aday web sitesi oluşturup beklemeye aldım. Bakalım hep birlikte göreceğiz Amerika da 30 gün boyunca aldığım 2012 seo teknikleri eğitimleri ne kadar doğru hep birlikte göreceğiz.. Benim ilk sayfa için verdiğim süre 9 ay ile 1 yıl arası. Bu site henüz 3 günlük bir web sitesi ve yaklaşık 1 ay siteye organik seo haricinde hiçbir şey yapmayacağım. Ama 1 ay sonrası için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Hep birlikte takip edip görelim.

Check Also

2015 Yılı SEO Değerleri Nelerdir? SEO da Neye Odaklanmalısınız?

2014 yılı SEO stratejilerinde önemli değişiklikler olan bir yıl oldu ve bu yılın son günlerinde; …

Bir cevap yazın