Advanced SEO ve Google 2012 SEO Kuralları

Advanced SEO ve Google 2012 SEO Kuralları

Yaklaşım 1 aydır Amerika’da Advanced SEO eğitimleri alıyordum ve birkaç gün önce ülkeme döndüm. SEO hakkında bildiklerimin üzerine birçok yeni SEO teknikleri katarak SEO hakkındaki bilgi dağarcığımı hiç olmadığı kadar arttırdım. SEO hakkında neler öğrendiğime gelirsek!  Bu güne kadar SEO hakkında bildiklerimizin buz dağının sadece görünen çok küçük bir kısmı olduğu fark ettim.

Almış olduğum Advanced SEO eğitimleri ile bilinen seo teknikleri birbiri ile benzerlik gösterse de SEO artık bilinen klasik Backlink, Hit, Sosyal İmleme, İç link bağlama, Link Wheel sistemleri gibi SEO teknikleri sadece giriş seviyesinde meydanı boş bulan SEO ya meraklı bir grup amatörler için buzdağının sadece görünen kısmı.

Oysaki Advanced SEO da her şey farklı ve uzun vadeli ve sadece White Hat SEO teknikleri geçerli. Bütün dünyada web tasarım işi ile ilgilenen webmaster ve her E-Ticaret site sahiplerinin hep hayal ettiği şey Google ilk sayfada AdWords sponsor reklamlara bütçe ayırmadan ya da minimum yer almak ve daha çok kullanıcı ile kar etmek.

Advanced SEO ve değişen Google 2012 SEO Kuralları ile artık sitenizin haftalık, aylık ve dönemsel gelişimlerini istatiksek ve grafiksel olarak takip edebileceğiniz Advanced SEO hizmeti ile bilinen seo yöntemleri ile başarı sağlamayan web sitenizi gün ve gün gelişimi mümkün.

Advanced SEO ve Google 2012 SEO Kuralları ile ilgili önümüzdeki günler Advanced SEO ile ilgili bütün öğrendiklerimi paylaşacağım.

  • Advanced SEO temeli nedir?
  • Sosyal medya ve sosyal imleme sitelerinden backlink alma teknikleri
  • Doğru backlink nasıl alınır?
  • Organik hit nasıl sağlanır?
  • Link Wheel nedir?
  • Link Wheel Nasıl uygulanır?
  • Web site optimizasyonu ve sayfa optimizasyonu incelikleri.
  • SEO Hosting önemi ve SEO Hosting avantajları.

Check Also

2015 Yılı SEO Değerleri Nelerdir? SEO da Neye Odaklanmalısınız?

2014 yılı SEO stratejilerinde önemli değişiklikler olan bir yıl oldu ve bu yılın son günlerinde; …

Bir cevap yazın