SEO P Etiketi

SEO P Etiketi P Tags  Kullanımı

<p> paragraf burada</ p>

P etiketi P zaten her şeyi söylüyor. Paragraf Etiketi ve Paragraf oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır. <p> paragraf burada</ p>  bu etiketin kullanım kuralı çok basit. Öncelikle sadece sayfanızda bugüne kadar ne paragraf kullanmak ve ikinci paragraflarda görece kısa tutmak. Bu içeriğinizin ziyaretçiler tarafından okunmasını kolaylaştırmak için ideal ve etiket yapısıdır.

Bir sayfada paragraflar olmadan nasıl olacağını düşünün. Arama motorlarına sayfanızın içeriği görsel olarak neye benzediğini görmek için ekranı görünmüyor. Bu HTML kodunu doğrudan bu bilgiyi almak için kullanıyorlar. Yani görsel olarak ayrı paragraflar P etiketleri, ama sadece <br> kullanmayın yoksa arama motorları için içeriğinizi anlamayı daha zor hale getirir.

Daha da kötüsü, görsel içeriği düzenlemek için tablo veya divs kullanmak. Ayrı paragraflara tabloları kullanmak için bir anlam ifade etmiyor gibi görünse bile, aslında pek çok web sitesi için P etiketi çok kullanışlıdır.

Paragraflar biz, insanlar için çok önemli bir işleve sahip. Bu arama motorları içinde aynı şekildedir ve sayfa yapısına düzen getirmek için ideal bir yöntemdir. Her paragraf Metnin belirli bir kısmını odaklanır. Aslında biz sırayla metin için sadece paragrafları daha fazla kullanabilirsiniz. H1 etiketleri ile aynı işleve sahiptir. Bir sayfanın içeriğini yapılandırmak için resmi etiketlerini kullanmak istemiyorsanız, bu sayfa bir arama motoru için H1 etiketi gibi görünecektir:

Check Also

Pagerank Güncellemesi Başladı 06 Aralık 2013

Pagerank Güncellemesi Başladı 06 Aralık 2013

PageRank Güncellemesi Başladı 06 Aralık 2013 sabah itibarı ile, yılbaşı öncesi webmaster ve seo cular …

Bir cevap yazın