Ücretsiz SEO Analiz Raporu ve SEO Hizmeti

Evet, yanlış görmediniz sitenizin profesyonel “Ücretsiz SEO Analiz Raporu ve SEO Hizmeti” veriyoruz. Sitenizin arama motorlarındaki karnesi ve sitenizin eksikleri ve yapılması ile ilgili gereken her şeyi PDF dosyası halinde en geç 3iş günü içerisinde mail adresinize yolluyoruz.  Sitenizin seo sunu yollamış olduğumuz rapora göre kendinizde düzenleyebilirsiniz.

Sizin adınıza sitenizin ana sayfasının mükemmel seo uyumlu başlık seçimi ve ana sayfaya site açıklaması ve anahtar kelime düzenlemesini ücretsiz yapıyoruz.  Bunları biz hazırlıyoruz siz sitenize yerleştiriyorsunuz.

Tek yapmanız gereken sitemize üye olup bize iletişim bölümünden sitenizin adresini ve sizin için önemli olan anahtar kelimeleri yolluyorsunuz. Sitenizin içeriği ve arama motorlarında yükselmek istediğiniz anahtar kelimelerinizi bize yolluyorsunuz, size site başlığı (page title)

Site Açıklaması (meta description) ve (meta keywords) anahtar kelime seçimlerinizi profesyonel 100% puana sahip birbiri ile uyumlu bir şekilde yazarak size geri yolluyoruz.

Bunun karşılığında sadece sitenizden bize link verin yeterli.

Check Also

Pagerank Güncellemesi Başladı 06 Aralık 2013

Pagerank Güncellemesi Başladı 06 Aralık 2013

PageRank Güncellemesi Başladı 06 Aralık 2013 sabah itibarı ile, yılbaşı öncesi webmaster ve seo cular …

Bir cevap yazın