Article Marketing Robot Nedir ve Nasıl Kullanılır?

 

Article Marketing Robot Nedir? Article Marketing Robot Web Sitenizin Arama Motorlarında Optimizasyonu İçin Nasıl Kullanılır?

Article Marketing Türkiye’de pek çok seo tarafından kullanılmayan ve bilinmeyen bir programdır Article Marketing Robot programını kullanan çok az sayıda profesyonel seo mevcuttur. Türkiye’deki seoların Article Marketing Robot programını kullanmamasının sebebi çok fazla ingilizce web site seo arama motoru optimizasyonu yapmaması olabilir. Türkçe sitelerin optimizasyonunda da kullanılabilir.

Article Marketing Robot yüksek pagerank değerine sahip makale sitelerine içeriği birbirinden farklı binlerce makaleyi sizin yerinize sitelere kaydeder.

Elbette bunu yaparken anchor text diye de bilinen anahtar kelimeler ile istediğiniz sitenin istediğiniz sayfasına verilen link bağlantısı ile makale içerisinde backlink almış olursunuz. Article Marketing Robot bunları siz başka işlerle ilgilenirken yüzlerce ve binlerce siteye kaydeder. Düşünün seo ile ilgili pagerank 6 olan bir sayfadan makale içerisinde SEO kelimesine dofollow link alıyorsunuz. Bu web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza sebep olur.

Article Marketing Robot
Article Marketing Robot

Article Marketing Robot arama motoru optimizasyonu konusunda yeni nesil seo yâda kendisini güncel tutan seo profesyonelleri için kritik öneme sahiptir. Article Marketing Robot kısa adı ile AMR’nin amacı web sitenizin Pagerank değerini yükseltmeniz için gerekli olan kaliteli backlink alımı ve arama motoru sıralamalarında rakiplerinizden daha ön sıralarda yer elde etmek. Yüksek Page Rank değerine sahip otorite sitelerden ilgili bağlantıları en yüksek miktar ile web SERP diye bilinen (Search Engine Results Page) yani arama motoru sayfa sonuçlarında daha yüksek sıralarda yer almak.

Yüksek Page Rank değerine sahip otoriter web sitelerinden backlink almanın en iyi ve etkili yolu makale yayınlamaktır. Oturarak haftada birkaç makale yazı yazma, ve daha sonra yazdığınız makaleleri makale dizinlerine göndererek makalenizin onaylanmasını ümit etmek ve ardından bu çabalarının sonuçlarını ölçülebilir sonuçlar üreten uğraşlar olup olmadığını görmek için istatistiklerinizi izlemeniz gerekmektedir, yani çok uzun zaman alan ve sonucu garanti olmayan bir uğraştır.

O kadar işinizin arasında bir sürü onaylanıp onaylanmayacağı belli olmayan makael yazacak zamanınız var mı?  Birçok kişinin bu kadar zamanı yok.

İşte burada devreye Article Marketing Robot bu işleri sizin adınıza otomatik hale getirmektir. Yüksek pagerank değerine sahip otorite makale sitelerine sadece bir iki Mouse ile click yaparak otomatik olarak makale kaydederek bir çok kaliteli backlink almanızı sağlar.
Article Marketing Robot seo’lar için üç büyük avantajlar sağlamaktadır.

1. Article Marketing Robot yüzlerce makale sitesine uzun formları doldurup bunların e-posta onay sürecini bekleyip, yüzlerce makale oluşturarak ihtiyacınız olacak tüm hesaplarını oluşturur ve makaleleri kaydeder sizin yapmanız gereken sadece bir iki tuşa clickle mek.

2. Article Marketing Robot anahtar kelimeleriniz ve bu anahtar kelimelerin varyasyonları ile orijinal olan makalenizden yepyeni farklı makaleler üretmektedir. Hepsine anahtar kelimelerinizin varyasyonlarından üretilmiş farklı makaleler gibi gözükmektedir ve bunlar makale dizinlerine içerisinde anahtar kelimeler ile alınmış backlink ler ile farklı makaleler olarak kaydedilmektedir.

3. Article Marketing Robot makalelerinizi yavaş yavaş kaydeder ve arama motorlarına karşı daha doğal görünür makale gönderimlerinizi siz başka işlerinizi yaparken otomatik olarak zamanlayabilirsiniz. İşte Article Marketing Robot tüm bu faydalı işlere yarar.

 

Check Also

Google'ın Bağlantıları Reddetme Aracı Nasıl Kullanılır

Google’ın Bağlantıları Reddetme Aracı Nasıl Kullanılır?

Google’ın Bağlantıları Reddetme Aracı Nasıl Kullanılır? Google’ın uzun zamandır beklenen “bağlantıları reddetme” aracı Google Web …

Bir cevap yazın