Google AdWords Reklam Vermeden Google İlk Sayfa Değil 1.Sıra

seo cup

Evet yanlış duymadınız  “Google AdWords Reklam Vermeden Google İlk Sayfa Değil 1.Sıra”  biz seo hit ekibi olarak sitenizi google 1. sıraya çıkarıyoruz referansımızda olan bir çok site gibi. Yalnız dikkat edilmesi gereken şey biz size ilk sayfa demiyoruz ilk sıra diyoruz, yurtdışındaki SEO firmaları ile olan ortaklığımız ile uluslar arası rekabeti yüksek anahtar kelimelerinde bir çok web site tasarımı ve web site optimizasyonu ile kalıcı ve dinamik profesyonel web siteleri inşa ettik.

Sektörünüz ne olursa olsun anahtar kelimenizde web sitenizi güvenli ve doğru yolla ilk sıralara yükseltiyoruz. Yüksek rekabet yoğunluğu olan anahtar kelimelerde birçok SEO ile ilgilenen ve SEO yaptığını zanneden SEO yapacağım diye insanların parasını dolandıran spam cı kişilere ben “Black Hat Seo” hızlı ve kalıcı olmayan sandbox yolcusu seo cular ve kişiler olarak bakıyorum. Eğer uzun süre arama motorlarında yer almak istiyorsanız Seo Hit olarak biz White Hat Seo teknikleri ve Google’ın devamlı değişen algoritmasını günlük ve hatta saatlik gelişmelerini takip ediyoruz ve değişen şartlara göre seo tekniklerimizi ve seo taktiklerimizi devamlı geliştiriyoruz.

Ve bu güne kadar hiç kimsenin cesaret edemediği ye SEO Kuralını yazıyoruz.

SEO STAR

Sitenizin seo sunu üstleniyoruz ve sizden SEO ücreti almıyoruz ta ki web siteniz google ilk sayfa yıldızı olana dek. Evet, bedava SEO hizmeti veriyoruz elbette sizin hedeflediğini pozisyona sizi çıkardığımızda bu ilk sayfa olur ya da ilk 10 Site arasında olursunuz, biz diyoruz ki Google ilk 10 yetmez 1. sıraya çıkaracağız domain yaşı, domain uzantısı ne olursa olsun hiç önemli değil sizden para istemiyoruz. İş bittikten sonra siteniz söz verdiğimiz yere geldiğinde sadece sözleşmede anlaştığımız SEO ücretini talep ediyoruz.

Neden bu kadar kendimize güveniyoruz bunu farklı sektörlerde firmaları alanlarında 1. sıraya yalnız dikkat edin 1. sayfa demiyoruz 1. sıraya çıkarıyoruz. Referanslarımız için lütfen iletişim bölümünden telefon ile iletişim kurup seo sunu ve web tasarımları ve SEO sistemlerini kurmuş olduğumuz web siteleri ve anahtar kelimelerini isteyiniz. Sadece meraktan arayan kişilere güvenlik nedeni ile bu bilgiler verilmeyecektir.

Birçok seo meraklısı kişi web sitelerinin makalelerinde yazmıştır asla sizi Google ilk sayfa sözü veren firmalara güvenmeyin diye bu doğru bende aynı şeyi söylüyorum. Bu yüzden biz sizi ilk sayfaya çıkarana kadar bize seo ücreti ödemeyin diyoruz! SEO işi ciddi iştir ve 15lira 20lira okul harçlığı çıkarmak için SEO yapılır diyen bu işin ciddiyetini kavramamış kişileri seo olarak seçmeyin. Sitenize kalıcı zarar verebilirler.

SEO-HIT

Google ilk sayfa’da olmak size ne kazadır? Yeni müşteriler ve para ve bunları yaparken her ay binlerce Türk lirası ödemezsiniz. Google ilk sırada yıllarca bizim denetimimizde kalırsınız ve her geçen gün Google da ve sektörünüzde siz bir numara olursunuz. Google ilk sayfa nasıl yapılır sorusunun cevabı SEO HIT ekibinin Google ilk sayfada çıkma taktikleri güncel ve profesyonel seo tekniklerinde saklıdır.

SeoHit SEO Kuralları

  • Sitenizin seo sorumluluğunu almadan önce size sitenizin genel ve ayrıntılı fizibilite çalışması yapılarak size ücretsiz ve ayrıntılı seo analizi yapılır sitenizin hali hazırda arama motoru optimizasyonu yani seo puanı ve teknik seo analizi yanı sıra basit anlatımı ile size web siteniz hakkında bilgi verilir ve yapılması gerekenler onayınız alındıktan ve sözleşme imzalandıktan sonra seo yapılır
  • SEO düzenlemesi yapılan site Google ilk sayfa hedefi ile ilk sıraya çıkarılmalıdır.
  • Takibi ve düzenlemesi yapılan web sitesinin alt yapısı, c class Hosting ve web site içi seo ve site dışı seo çalışmaları konusunda yapılması gerekenler konusunda seo uzmanlarımız tarafından asla taviz verilmez, Seo için ne gerekiyorsa yapılır.
  • SEO Hit sadece en iyisini kaliteli ve kalıcı SEO yapar .

 

 

Check Also

Pagerank Güncellemesi Başladı 06 Aralık 2013

Pagerank Güncellemesi Başladı 06 Aralık 2013

PageRank Güncellemesi Başladı 06 Aralık 2013 sabah itibarı ile, yılbaşı öncesi webmaster ve seo cular …

Bir cevap yazın