Hrefer

Hrefer programı black hat seo araçlarından XRumer programın ÜCRETSİZ eki XRumer programın kalbi diyebiliriz. Hrefer programı forumlar, bloglar, wiki, ziyaretçi defteri gibi yerlerden linkler toplar.

Hrefer programının özellikleri XRumer için ideal linkleri yani anahtar kelimeleriniz, kampanyanız ile ilgili konuları arama motorlarından maksimum performans için bulur.

 

Gelişmiş filtreleme seçenekleri domain etki alanları com.tr, co.uk domain uzantıları ve gibi etki bölgesi seçeneğini kullanabilir, kullanıcı arama motor sorgularına ek parametreleri belirleme izni verebilirsiniz. Sürekli güncellenen, sunucular ve Proxy listeleri gerekli bağlantı adresleri forum ya da ziyaretçi defteri tam gizlilik türü; toplanan bütün bağlantılar txt dosyasında saklanır.

Hrefer programının kullanımı maksimum esnekliği hedeflemektedir. Hrefer programının amacı olan bağlantı bulmak yani Hrefer programının kullanım kolaylığı ve inanılmaz şaşırtıcı sonuçları Hrefer programını diğer link toplama programlarının yenilmez bir lideri yapmaktadır.

Check Also

Google'ın Bağlantıları Reddetme Aracı Nasıl Kullanılır

Google’ın Bağlantıları Reddetme Aracı Nasıl Kullanılır?

Google’ın Bağlantıları Reddetme Aracı Nasıl Kullanılır? Google’ın uzun zamandır beklenen “bağlantıları reddetme” aracı Google Web …

Bir cevap yazın