SEO Sırları Google İlk Sayfa Formülü

SEO da gizli sır gibi bir şey var mı? Ya da Gizli SEO teknikleri nelerdir? Gizli SEO teknikleri varımıdır?  Evet, var! Peki, SEO sırrı nedir? Ve de bu seo sırlarını öğrenmek için ne bedel ödenmesi gerekir? SEO sırları öğrenmek için hiçbir ücret ödemenize gerek yok, gerçek seo sırlarını burada açıklıyorum, seo da sır olarak var olan seo teknikleri tüm ayrıntısına kadar açıklayacağım doğru uygulanmış seo teknikleri sizi google da ilk sıralarda yer almanızı sağlayacaktır.
Biraz SEO Sırları Google İlk Sayfa Formülüne odaklanın bakalım. İnsanlar gerçekten çok daha karmaşık seo sırları ve google ilk sayfa formülü olduğunu düşünüyor, dürüst olmak istiyorum çünkü seo kuralı çok açıktır ve seo da genellikle göz ardı edilir. Bazen çok basit seo sırları diye düşündüğünüz şeyleri gerçekten doğru bir şekilde uygulanan seo sırları arama motorları sonuçlarında için inanılmaz başarıyı sağlar.

SEO da çok basit birkaç kuralı doğru uygulamak aslında seo için çok şey yapmaktır. SEO da daha zor bir şeyi çok iyi yapıyor olmak ise bu kuralları küçümsemeden devamlı uygulamaktır, web sitenizin bütün sayfalarında ayrı bir şekilde her sayfaya aynı kuralları uygulayan webmasterlar arama motorları tarafından daha fazla takdir kazanırlar.
SEO sırları ve google ilk sayfa formülü hala sık sık bloglarda ve seo forumlarında tartışılsa da konu hakkında çok fazla bilgi ya da çok farklı görüşler mevcuttur, birçok kişi tarafından uygulamak oldukça zor olsa da, SEO sırları ve google ilk sayfa formülü çok basit…
SEO sırları ve google ilk sayfa formülü şudur.

Aynı anahtar kelimelere odaklanmak için bir web sayfası aşağıdaki bölümleri düzenlenmelidir.

 • SEO uyumlu Başlık seçimi
 • Meta Keywords doğru anahtar kelime seçimi ve anahtar kelime yoğunluğu yüzde 5% to 33% arası olmalıdır.
 • Meta Açıklaması sayfa açıklaması başlıktaki anahtar kelimeyi içermeli.
 • H1  (Başlık H1 etiketi ile etiketlenmeli)
 • H2   (Ana başlığın içerdiği anahtar kelimede bir alt başlık H2 etiketi ile etiketlenmelidir)
 • İçerik ve alt içeriklere verilen web site içi sayfa bağlantılarının yapısı.
 • Hit
 • Backlink
 • Ziyaretçi odaklı ilginç, Eşsiz ve taze İçerik
 • Optimize edilmiş sayfa
 • Temiz kodlar
 • Sosyal medyalarda olun. Web sitenizde her yeni sayfa yayına hazır olduğunda ilk olarak hemen sayfanın linkleri bütün sosyal medyalarda paylaşılmalıdır.

Yukarıdaki işlemlerin doğru yapıldığını varsayarsak
İçerik + Backlink + Hit =  Google İlk Sayfa
Burada sizin web sitenizden bahsediyoruz google ilk sayfada yer alması için, bunu yapmak için basit mi? Muhtemelen düşünüyorum: “EVET, Kesinlikle!
Şimdi sıra gidip web sitenizin sayfalarını kontrol etmek ve gerçekten yukarıda anlattığımız SEO sırları ve google ilk sayfa formülüne uygun mu değil mi böyle olup olmadığını görmek için hemen kontrole başlayın.

 

Merak ettiğiniz şeyleri buraya yorum olarak yazın web siteniz için gerekli düzenlemeleri burada birlikte seo sırları ve google ilk sayfa formülü öncesi ve sonrası canlı örnek yapalım.

Check Also

2015 Yılı SEO Değerleri Nelerdir? SEO da Neye Odaklanmalısınız?

2014 yılı SEO stratejilerinde önemli değişiklikler olan bir yıl oldu ve bu yılın son günlerinde; …

Bir cevap yazın